District Alignments for school year 16-17

Ladies with bats, any questions??
User avatar
Windthorstfan
Moderator
Posts: 11992
Joined: Tue Sep 27, 2011 2:25 pm
Location:
Status: Offline

District Alignments for school year 16-17

Postby Windthorstfan » Wed Mar 02, 2016 9:03 am

District 1
Clarendon
Claude
Gruver
Memphis
Sanford-Fritch
Stinnett West Texas
Booker
Follett
McLean
White Deer

District 2
Abernathy
Crosbyton
Floydada
Hale Center
Lockney
New Deal
Ralls

District 3
Forsan
Post
Seagraves
Sundown
Tahoka
Gail Borden
Ira
Westbrook

District 4
Anthony
McCamey
Van Horn
Marfa

District 5
Eldorado
Junction
Mason
Miles
Ozona
Menard

District 6
Winters
Hermleigh
Loraine
Roby
Rotan
Trent

District 7
Albany
Anson
Hamlin
Haskell
Hawley
Stamford
Baird
Clyde Eula

District 8
Archer City
Electra
Olney
Petrolia
Quanah
Seymour
Windthorst
Knox City
Vernon Northside

District 9
De Leon
Goldthwaite
San Saba
Cross Plains
Gorman
May
Richland Springs
Santa Anna

District 10
Bosqueville
Crawford
Hamilton
Hico
Meridian
Moody
Valley Mills

District 11
Perrin-Whitt
Ranger
Santo
Bryson
Gordon
Graford
Lipan
Strawn

District 12
Alvord
Chico
Collinsville
Era
Lindsay
Muenster
Valley View
Tioga

District 13
Bells
Blue Ridge
Ivanhoe Rayburn
Tom Bean
Trenton
Dodd City
Ector
Savoy

District 14
Campbell
Celeste
Cumby
Honey Grove
Merit Bland
Wolfe City
Ladonia Fannindel
Roxton

District 15
Frost
Italy
Itasca
Avalon
Blum
Covington
Kopperl

District 16
Axtell
Dawson
Hubbard
Mart
Riesel
Wortham
Coolidge

District 17
Avery
Linden-Kildare
Maud
McLeod
Simms Bowie
Bloomburg

District 18
Bogata Rivercrest
Detroit
Sulphur Springs North
Hopkins
Saltillo
Sulphur Bluff
Yantis

District 19
Big Sandy
Gladewater Union
Grove
Hawkins
New Summerfield
Overton
Price Carlisle
Gilmer Union Hill

District 20
Cayuga
Kerens
La Rue La Poynor
Malakoff Cross Roads
Martins Mill
Fruitvale
Trinidad

District 21
Centerville
Grapeland
Latexo
Lovelady
Neches
Kennard
Slocum

District 22
Alto
Cushing
Douglass
Gary
Joaquin
Mount Enterprise
Timpson
Wells

District 23
Broaddus
Brookeland
Chireno
Pineland West Sabine
Shelbyville
Woden
Burkeville
Martinsville

District 24
Colmesneil
Dallardsville Big Sandy
Groveton
Zavalla
Apple Springs
Chester
Spurger

District 25
Deweyville
Evadale
Hull-Daisetta
Sabine Pass
Saratoga West Hardin
High Island

District 26
Burton
Iola
Mumford
Normangee
North Zulch
Snook
Somerville

District 27
Bremond
Granger
Holland
Milano
Rosebud-Lott
Thorndale
Thrall
Bartlett

District 28
Flatonia
Ganado
Louise
Shiner
Weimar
Fayetteville

District 29
Brackettville Brackett
Center Point
Harper
La Pryor
Sabinal
D’Hanis
Medina

District 30
Charlotte
Falls City
Kenedy
SA Lee Academy
Yorktown
Nordheim
Runge

District 31
Agua Dulce
Freer
Pettus
Port Aransas
Refugio
Three Rivers
Woodsboro

District 32
Ben Bolt-Palito Blanco
Benavides
La Villa
Lasara
Riviera Kaufer
San Perlita
Bruni

Return to “Texas Softball”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

cron